Hala na sprzedaż

Siemianowice Śląskie

671.00 m²
1 117,73 zł/m2
ATK-HS-4192
Oblicz ratę kredytu

750 000 zł

Hala na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty ATK-HS-4192
Powierzchnia 671,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 671 m²
Standard
Woda jest
Klucze tak

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży prawa użytkowania wieczystego działki gruntu o powierzchni 671m2 o numerze geodezyjnym 3995/225 oraz budynku stanowiącego odrębną własność o powierzchni 369 m2 usytuowanego w Siemianowicach Śląskich przy ul. Olimpijskiej 30. 

Budynek, który oferuję, jest w pełni podpiwniczony, nieobjęty ochroną konserwatora, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej miejskiej. Zapewnia on kompleksowe media, co czyni go gotowym do natychmiastowego wykorzystania. Obecnie nie jest w użytkowaniu i wymaga remontu, jednak warto podkreślić, że posiada on unikatową historię związaną z funkcjonowaniem maszyny wyciągowej przy szybie Siemianowice III.

Nieruchomość jest wolna od wszelkich ograniczeń co do przyszłej działalności, co sprawia, że stanowi idealną inwestycję dla przedsiębiorców poszukujących przestrzeni do rozwinięcia swojej działalności.

Strategiczna Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w strategicznym punkcie miasta, co czyni ją doskonałym miejscem dla przedsiębiorców poszukujących atrakcyjnej przestrzeni do prowadzenia działalności przemysłowej. Łatwy dostęp do głównych dróg i autostrad sprawia, że komunikacja zarówno lokalna, jak i międzymiastowa, jest wyjątkowo wygodna.

Tereny Przemysłowe: Umiejscowienie na terenach przemysłowych gwarantuje możliwość różnorodnego wykorzystania hali. Obszar ten sprzyja rozwinięciu różnych branż, a jednocześnie oferuje dostęp do infrastruktury niezbędnej dla działalności przemysłowej.

Bliskość Centrum Miasta: Mimo przemysłowego charakteru lokalizacji, centrum Siemianowic Śląskich jest zaledwie kroki od nieruchomości. To znakomita sytuacja dla pracowników i klientów, zapewniająca łatwy dostęp do usług, sklepów i placówek użyteczności publicznej.

Infrastruktura Techniczna: Budynek posiada kompleksowe zaplecze techniczne, w tym dostęp do wszystkich niezbędnych mediów. To istotne ułatwienie dla potencjalnego nabywcy, który może rozpocząć działalność bez konieczności dodatkowych inwestycji w infrastrukturę.

Sąsiedztwo Przemysłowe: W otoczeniu znajdują się inne obiekty przemysłowe, co tworzy korzystne środowisko dla współpracy branżowej oraz umożliwia wymianę doświadczeń i zasobów.

Łatwy Dostęp do Transportu Publicznego: Bliskość przystanków komunikacji publicznej ułatwia dostęp pracownikom do obiektu, co jest istotne zarówno dla organizacji pracy, jak i dla zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa.

Bezpieczeństwo i Dostęp do Usług: Siemianowice Śląskie to dynamicznie rozwijające się miasto z nowoczesną infrastrukturą, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz łatwy dostęp do usług niezbędnych dla codziennego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Właściwości Nieruchomości:

Przeznaczenie Podstawowe:

  • Tereny i obiekty przemysłowe.
  • Adaptacja istniejących budynków dawnej KWK Siemianowice, w tym budynek nadszybia z wentylacją szybu S III (P1) oraz stacja sprężarek (P2).

Przeznaczenie Dopuszczalne:

  • Administracja restrukturyzacji kopalń.
  • Nieuciążliwe funkcje przemysłowe.
  • Nieuciążliwe funkcje usługowe.
  • Infrastruktura techniczna.
  • Zieleń izolacyjna.

Zasady Zagospodarowania:

  • Adaptacja istniejących obiektów przy zachowaniu formy architektonicznej.
  • Parametry nieruchomości umożliwiają remonty wewnętrzne oraz dostosowanie do nowych funkcji

Wymiary działki: 31 x 21 m.
 
Cena sprzedaży: 750 000 PLN 

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację.

Kalkulatory

Kalkulator kredytowy

Wysokość raty

PLN
%

Kalkulator kosztów

Podatek od czynności cywilno-prawnych

Taksa notarialna
(opłata notarialna)

Wniosek o wpis do WKW

VAT od prowizji
agencji nieruchomości

Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)

Prowizja agencji nieruchomości

Wypisy aktu notarialnego

Razem

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
28 8
Niepoprawny wynik