Hala na sprzedaż

Będzin, Grodziec

4000.00 m²
1 625,00 zł/m2
ATK-HS-4078
Oblicz ratę kredytu

6 500 000 zł

Hala na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty ATK-HS-4078
Powierzchnia 4 000,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 4 000 m²
Standard
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Zagosp. działki zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki nieregularny
Podst. materiał budowlany murowany
Rok budowy 2014
Przeznaczenie hali magazynowy, produkcyjno-magazynowy, produkcyjny
Dojazd asfalt
Otoczenie zakład produkcyjny
Ogrzewanie własne gazowe - kocioł 2-funkcyjny
Alarm tak
Położenie teren przemysłowy
Plac utwardzany tak
Materiał konstrukcyjny murowany

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży  nowoczesnej hali magazynowej z zapleczem socjalno-biurowym na działce o powierzchni 4000 m2.

Obiekt składa się z budynku biurowego-socjalnego o powierzchni 257 m2 oraz hali magazynowej  o łącznej powierzchni 1643 m2. 

Hala zbudowana na płycie fundamentowej w technologi tradycyjnej - wypełnienie w postaci muru ceglanego dla której została specjalnie przygotowana posadzka betonowa zacierana i lakierowana (niepylna). Magazyn połączony z częścią socjalną ścianą i drzwiami przeciwpożarowymi umożliwiający dogodne przejście z pomieszczeń  na teren hali. Do obiektu został  wykonany dojazd z wzmacnianej nawierzchni betonowej która gładko łączy się się z wjazdem na teren hali.  Nawierzchnia betonowa została utwardzona kruszywem i dozbrojona aby mogły poruszać się po niej pojazdy ciężarowe.

Budynek składa się z dwóch części magazynowych  (jedna z zapleczem socjalnym), części biurowej oraz dwóch pomieszczeń magazynowych.
Dla hali magazynowej o powierzchni 1380 m2 istnieje możliwość wjazdu przez cztery wysokie bramy wjazdowe. Hala magazynowa jest bezpośrednio połączona z częścią socjalną, która jest funkcjonalnie podzielona na dwie części (męską i damską).

Odrębna zabudowana część magazynowa o powierzchni 263 m2 wraz z zapleczem socjalnym obecnie jest wynajmowana pod warszatat samochodowy.

Część biurowa posiada niezależne wejście. Składa się z komunikacji, 9 pomieszczeń biurowych z zapleczem sanitarnych (toalety). Jedno z pomieszczeń znajdujących się w tej części zostało zaadoptowane pod pomieszczenie kotłowni.

Wysokość pomieszczeń w większej hali magazynowej wynosi 10m, natomiast wysokość pozostałych części funkcjonalnych wynosi 4m. Budynek został zaadoptowany pod obecną funkcję i wyremontowany w 2014 r. 

Do budynku doprowadzone są instalacje: elektryczna, wodna, kanalizacyjna, gazowa, teletechniczna. Ogrzewanie części biurowej poprzez centralne gazowe (piec dwufunkcyjny), natomiast część magazynowa z nawiewów.

Teren wokół budynku zaadoptowany został pod miejsca parkingowe oraz ciąg komunikacyjny - wyłożony kostką brukową.

Dzięki swojemu układowi i niezależności poszczególnych stref, może być wykorzystana zarówno do magazynowania, jak i działalności produkcyjnej.


Magazyn wysokiego składowania:

  • elementy nośne stanowią słupy żelbetonowe
  • wypełnienie w postaci muru ceglanego
  • posadzka przemysłowa bezpyłowa
  • wysokość 10 m
  • pełna infrastruktura techniczna
  • monitoring i system alarmowy
  • 4 bramy wjazdowe
 

Działka, na której usadowiony jest budynek hali, posiada powierzchnię 4000 m2 o  kształcie zbliżony do  prostokąta. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej w pełni ogrodzona i atrakcyjnie zagospodarowana.

Lokalizacja:

Położenie komunikacyjne stanowi jeden z zasadniczych elementów potencjału lokalizacjij. Bliskość autostrady i głównych szlaków komunikacyjnych umożliwiające szybkie połączenia drogowe z aglomeracją Śląską, ma strategiczne znaczenie dla rozwoju gospodarczego. Kluczowe znaczenie ma również korzystne położenie względem lotniska: Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice – Pyrzowice.

Nieruchomość zlokalizowana jest w Będzinie  przy ulicy Sieleckiej w strefie usługowo-przemysłowej miasta, gdzie koncentrują się zakłady produkcyjne i usługowe. Miejsce to jest doskonale skomunikowane  dzięki bezpośredniemu dostępowi do lokalnych rozwiązań komunikacyjnych i drogowych DK94 i DK86.

Forma właśności gruntu: użytkowanie wieczyste

Cena sprzedaży: 6 500 000 zł (netto) + VAT
 

Lokalizacja nieruchomości

Kalkulatory

Kalkulator kredytowy

Wysokość raty

PLN
%

Kalkulator kosztów

Podatek od czynności cywilno-prawnych

Taksa notarialna
(opłata notarialna)

Wniosek o wpis do WKW

VAT od prowizji
agencji nieruchomości

Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)

Prowizja agencji nieruchomości

Wypisy aktu notarialnego

Razem

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
22 7
Niepoprawny wynik